Księgowy

2 900,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Jelenia Góra
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 900,00 - 3 400,00 zł
  • Dodano 2019.07.01

Opis stanowiska

praca księgowa Jelenia Góra, praca księgowość Jelenia Góra, praca rachunkowość Jelenia Góra

Prowadzenie pełnej księgowości spółek klientów pod nadzorem starszego księgowego,
Przygotowywanie rozliczeń podatkowych pod nadzorem starszego księgowego,
Przygotowywanie raportów dla celów statystycznych (GUS) oraz bilansu płatniczego (NBP),
Udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych lub danych niezbędnych do jego sporządzenia,
Udział w przygotowywaniu raportów lub danych dla celów raportowych według wymagań klientów,
Delegowanie części obowiązków związanych z prowadzeniem księgowości oraz rozliczeń podatkowych młodszym księgowym,
Nadzorowanie pracy młodszych księgowych,
Kontakt z klientami w celu efektywnej realizacji usług prowadzenia księgowości oraz rozliczeń podatkowych,
Współpraca z wewnętrznym działem doradców podatkowych w celu zapewnienia klientowi profesjonalnej obsługi podatkowej,
Współpraca z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów i kontroli.

Wymagania

Zorientowane na naukę i rozwój osobisty zapewniające przy tym fachową obsługę księgową klientów,
Wykształcenie wyższe,
Minimum 1,5-letnie doświadczenie w księgowości (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym),
Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
Pomoc lub samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych,
Pomoc lub samodzielne sporządzanie deklaracji VAT oraz wyliczanie zaliczek na CIT
Znajomość Excel'a w stopniu pozwalającym na wykorzystywanie danych przeniesionych do Excel'a z systemu księgowego w celu wykonywania wyliczeń i sporządzania zestawień.
Oferujemy

Kafeterię benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, wycieczki, bony na zakupy),
Pracę w młodym zespole,
Stabilność zatrudnienia,
Szkolenia zewnętrzne i kursy językowe.

Ważne do: 2020.06.30, wyświetleń: 73

nr ogłoszenia: 2390